Студентка ЧДТУ Єлизавета Сікало здобула нагороду чемпіонату України зі стрільби з луку

З 31 липня по 4 серпня у Львові відбувся Чемпіонат України зі стрільби з лука серед шкіл вищої спортивної майстерності, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, фізкультурно-спортивних товариств, спортивних клубів, шкіл та училищ олімпійського резерву.

У запеклій боротьбі серед 64 суперниць з усієї України студентка кафедри дизайну факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування та дизайну Черкаського державного технологічного університету Єлизавета Сікало виборола срібло чемпіонату України зі стрільби з лука у категорії класичний лук серед жінок. У вирішальній дуелі за титул Ліза поступилася Анастасії Павловій з Нової Каховки Херсонської області, яка виявилася влучнішою.

У змаганнях брали участь 194 представників з  усієї України, серед яких 7 спортсменів з Черкащини.

Черкаський державний технологічний університет вітає Єлизавету Сікало та її тренерку Наталію Калініченко з черговим досягненням та зичить підкорення нових спортивних вершин!