Студент ЧДТУ Макар Погребняк у складі футбольної команди «Цетус» став бронзовим призером другого етапу регіональної ліги Чемпіонату України з футзалу

Футбольна команда «Цетус» (Черкаси), гравцем якої є другокурсник групи СКС-1907 факультету інформаційних технологій і систем Черкаського державного технологічного університету Макар Погребняк стала бронзовим призером другого етапу регіональної ліги чемпіонату України з футзалу.

7 лютого 2021 року в спортивному комплексі «Будівельник» відбувся ІІІ тур  другого етапу черкаської зони чемпіонату України за 1-4 місця. У результаті «Цетус» у ранзі бронзового призера чемпіонату зіграв внічию 2:2 з чемпіоном – командою «Черкасиобленерго». Варто зазначити, що перед перервою другий гол дальнім ударом у ворота суперників реалізував Макар Погребняк.

Черкаський державний технологічний університет вітає Макара Погребняка з перемогою та зичить нових звершень на спортивній та науковій нивах!