У ЧДТУ відбулося засідання Координаційної ради ЗВО Черкаської області з питань фізичної культури та спорту

09 лютого на кафедрі фізичного виховання та здоров’я людини ЧДТУ завідувач кафедри В.В.Загородній, доцент Л.П.Ярославська та представники закладів вищої освіти  Черкащини взяли участь у засіданні Координаційної ради ЗВО з питань фізичної культури та спорту Черкаської області. Засідання відбувалося у комбинованому режимі, – для членів Координаційної ради, які не змогли особисто бути присутніми на зібранні, був налаштований дистанційний зв’язок на платформі Google Meet.

Головною тематикою зустрічі стала участь студентів Черкащини в XVI літній Універсіаді України та проведення Універсіади Черкаської області у 2021 році. Учасники повідомили про режим роботи навчальних закладів, були окреслені проблемні питання щодо участі у змаганнях різного рівня в умовах обмежувальних протиепідемічних заходів.
Внаслідок дискусії було прийняте рішення про деякі зміни щодо проведення студентських змагань обласного рівня.