Кубок України памяті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное

Студент ІІ курсу  гр. РС-93 Станкевич Олесь взяв участь у Кубку України памяті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.  Змагання проходили  з 9 по 12 квітня у місті Дніпро. Олесь змагався у категоріях K-2 500 Men та K-2 1000 Men

Окрім фізичного самоудосконалення Олесь займається і науковими дослідженнями. Так, 22 квітня  в межах науково-практичної конференції «Дні студентської науки» на кафедрі фізичного виховання та здоров’я людини, виступаючи з доповіддю “Екзоскелет – вирішення проблеми рухової активності людини” посів  І місце. Науковий керівник –  завідувач кафедри  В.В.Загородній.