Коротке висвітлення заходу

З метою популяризації фізичного виховання і спорту та у зв’язку із проведенням днів студентської науки у Черкаському державному технологічному університеті.

Кафедра фізичного виховання та здоров’я людини (20.04.2021р, навчальний корпус №7),

взяла активну участь у підготовці та залученні студентів до обговорення ключових питань фізичної культури  та здоров’я студентської молоді. Доповіді представлені в кількості 18, у т.ч. оффлайн – 6. СЕКЦІЯ : Форми та методи підвищення фізичної підготовленості студентів ВНЗ.

За результатами підготовлених тез доповідей та виступів студентів було визначено чотирьох переможців:

І місце – Студ. гр. РС-93,ФЕТР, Станкевич О.С.

Кер. доц.  Загородній В.В.

Екзоскелет – вирішення проблеми рухової активності людини.

2 місце – Студ. гр. БО-202,ФЕУ, Майстренко А.В.

Кер.ст. викл. Кандиба П.О.

Мотивація студента до занять фізичною культурою.

3 місце – Студ. гр. МК-197,ФЕУ, Гладкова Є.О.

Кер. доц. Ярославська Л.П.

Профілактика ожиріння з урахуванням фізичного оздоровлення та маркетингової діяльності.

3 місце – Студ. гр. ДЗ-91,ФКТМД , Канюк К.В.

Кер. доц. Онопрієнко О.В.