Змагання з футзалу

17 -18 травня в спорткомплексі ЧДТУ відбулися змагання з футзалу серед збірних команд ЧДТУ, де прийняли участь 8 команд. Ігри проходили по кубковій системі.

За ІІІ та ІV місце боролись команди ФХТСО та ФКТМД, в якій перемогу отримала команда ФКТМД з рахунком 6:1. За перше місце змагались збірні команди ФЕТР та ФІТІС. Гра було напруженою: основний час закінчився з рахунком 4:4, і долю переможця вирішили пенальті, де перемогу з загальним рахунком 6:4 святкувала команда ФЕТР.

На нагородженні команд завідуючий кафедри фізичного виховання та здоров’я людини, голова профспілки ЧДТУ Загородній В.В. привітав команди  з закінченням змагань та нагородив учасників грамотами та солодкими призами від профспілки ЧДТУ. Головний суддя змагань старший викладач Кандиба П.О. подякував студентам за хороший, показний футбол та побажав подальших успіхів в спорті та житті.