Баскетболісти ЧДТУ – срібні призери чемпіонату Черкаської області серед студентів ЗВО

31 березня 2023 року в спортивній залі навчально-наукового інституту фізичної культури і здоров’я Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького пройшов чемпіонат Черкаської області з баскетболу 3х3 серед студентських чоловічих команд ЗВО.

Змагання проходили за коловою системою.

За підсумками змагань команда Черкаського державного технологічного університету виборола ІІ місце, поступившись перемогою збірній ЧНУ.

Честь університету захищали: Грабов Олексій – капітан; Зубенко Сергій, гр. ПР-26 (ФГТ);  Бобух Богдан, гр.ТТ-24 (ФЕТАМ); Скринський Назар, гр.ПЗ-2204 (ФІТІС).

Представляли університет на змаганнях  завідувач кафедри фізичного виховання та здоров’я людини Василь Загородній та доцент кафедри фізичного виховання та здоров’я людини Лариса Ярославська.

Переможці та призери нагороджені дипломами Черкаського обласного відділення КФВС МОН України відповідних ступенів.

Вітаємо наших призерів!!! Бажаємо команді  подальших спортивних успіхів!