Освітньо-спортивний захід Шахрай Гудбай

17 травня  на базі спортивного комплексу ЧДТУ  кафедра фінансів спільно з кафедрою фізичного виховання та здоров’я людини провели освітньо-спортивний захід «Шахрай Гудбай». Цей захід відбувся в межах двох інформаційних компаній від Національного банку України та Представництва ЄС в Україні. Щорічно, в травні, відзначається День Європи – свято на відзначення миру та єдності на європейському континенті.

У заході  взяли участь здобувачі факультетів: ФІТІС, ФЕУ, ФГТ.

Захід пройшов у форматі командно-спортивних змагань у вигляді естафет. Під час змагань учасники показали свою фізичну підготовленість та фінансову обізнаність.

Переможці отримали заохочувальні призи від кафедри фінансів. По закінченню заходу профком ЧДТУ почастував всіх учасників смачною піцею та напоями.