Золото Чемпіонату України з кікбоксингу WAKO серед студентів

Третьокурсник спеціальності «Лісове господарство» Черкаського державного технологічного університету Євгеній Вовк став переможцем Чемпіонату України з кікбоксингу WAKO серед студентів у розділі фул контакт у віковій категорії дорослі вагою до 75 кілограмів.

Чемпіонат України з кікбоксингу серед школярів та студентів проходив у місті Бровари 26-28 травня 2023 року.  Вісім фінальних боїв відбулись у Києві під «Аркою дружби народів України», де також пройшов яскравий Всеукраїнський турнір з кікбоксингу WAKO на честь пам’яті Янголів спорту — спортсменів, які загинули на війні з російськими загарбниками. Кікбоксери з різних областей та різного рівня підготовки змагалися перед сотнями глядачів за звання кращих. На турнірі були, як і аматорські поєдинки так, і професійні бої за звання чемпіона України серед професіоналів з кікбоксингу WAKO.