Відкритий чемпіонат м.Черкаси з баскетболу

Черговий  відкритий чемпіонат Аматорської ліги м.Черкаси з баскетболу  сезону 2023-2024 розпочався 19 листопада. В перший ігровий день на баскетбольному майданчику зустрілися дві команди представників Черкаського державного технологічного університету – це   БК“4Sports” та БК“ЧДТУ”.

З результатом 71:62 перемогу здобули студенти молодших курсів нової університетської команди “4Sports”  над «старожилами», закинувши м’ячі у кошик та показавши такі результати: Гетьман Данііл 17 очок, 3 підбирання, 4 перехоплень; Зубенко Сергій (гр.ПР-26) – 16 очок, 4 підбирання, 2 перехоплення; Голенко Максим – 14 очок, 13 підбирань; Карий Дмитро (гр.М-235) – 13 очок та 4 підбирання; Тоянко.

Старожилам БК“ЧДТУ”, завдяки блискучому захисту, вдалося зменшити відрив опонента з 23 очок  до 7, проте зупинити Даніїла Гетьмана, який забив 5 із 6 триочкових, не вдалось. А крапку у зустрічі поставили  гравці “4Sports”, забивши згори на останній секунді матчу.

Найрезультативнішими гравцями у команді БК “ ЧДТУ” стали Сергій Шевченко (ГРС) – 18 очок, 13 підбирань, 5 перехоплень та Глазков Олександр (МСКС-2207) – 13 очок та 11 підбирань.

Наступний тур змагань відбудеться 26 листопада.

Відповідальний викладач на каф.ФВЗЛ – доц. Л.П.Ярославська