Змагання з легкої атлетики

Студент Черкаського державного технологічного університету Полєвщіков  Василь  активно бере участь у змаганнях з легкої атлетики, завершивши 2023 рік бронзовими медалями з бігу на 200,400 м Чемпіонату  Черкаської області  серед ЗВО, змаганнях «Меморіал Героя Радянського Союзу, професора О. В. Тканка», присвяченіих 80-ій річниці визволення Черкас від нацистських окупантів.

Нові спортивний 2024 рік Василь  розпочав із участі у Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики у приміщенні “Різдвяні старти” 6.01.2024 р.

З бігу на 400 м показав свій накращий результат 52.29 сек на Командному чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні, Чемпіонаті України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів 20.01.2024 р. та перекваліфікувався  02.02.2024 р. на Чемпіонаті України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів. Змагання проходили у м.Київ.