День студентської науки

З метою популяризації фізичного виховання і спорту та у зв’язку із проведенням днів студентської науки у Черкаському державному технологічному університеті.

Кафедра фізичного виховання та здоров’я людини (23.04.2024р) взяла активну участь у підготовці та залученні студентів до обговорення ключових питань фізичної культури  та здоров’я студентської молоді. Учасниками  конференції була  досліджена проблематика уникненню та профілактики травматизму на заняттях з фізичного виховання, здорового способу життя та його складових, розглянуті практики підйому фізичного та морального духу для допомоги стабілізації організму людини в умовах воєнного стану. Доповіді представлені в кількості 18.

За результатами підготовлених тез доповідей та виступів студентів було визначено трьох переможців:

І місце – Студ. гр. ПФ-229,ФГТ, Келеберда Анна

Кер. доц. Онопрієнко О.В.

Формування мотиваційно-ціннісного ставлення до здорового способу життя,фізичної культури і спорту.

ІІ місце – Студ. гр. РТ-25,ФЕТАМ, Калініна Іванна

Кер. ст. викл. Кандиба П.О.

Значення занять з фізичного виховання у сучасних умовах.

ІІІ місце – Студ. гр. ДЗ-22,ФГТ, Дяченко Анастасія

Кер. ст. викл. Матусевич А.М.

Здоров’я та його складові.

ІІІ місце – Студ. гр. НП-25,ФГТ, Розбіцька Катерина

Кер. ст. викл. Субота В.В.

Розвиток фізичної культури та спорту в контексті соціалізації студентської молоді.