Універсіада Черкаської області з футзалу серед ЗВО

У спортивному комплексі Черкаського державного технологічного університету відбулися змагання за програмою Універсіади Черкаської області з футзалу серед ЗВО.

У змаганнях брали участь чоловічі команди Черкаського національного університету, Уманського університету ім.П.Тичини та Черкаського державного технологічного університету.

На церемонії відкритті турніру із привітальним словом до учасників звернувся ректор Олег Григор.

Змагання проходили за коловою системою.

Студенти збірної команди університету вибороли ІІ місце у змаганнях та нагороджені дипломом обласного комітету з фізичного виховання та спорту.

Команда ЧДТУ виграла матч в Уманського університету ім.П.Тичини з рахунком 7:3 та поступилась команді ЧНУ ім.Б.Хмельницького 2:5.

Вітаємо гравців та їхніх тренерів Павла Кандибу та Богдана Кулинича із срібними нагородами!